Neeruti Selts MTÜ Tšiendatud 30.08.2010
AVALEHT · PILDIGALERII · SISUJUHT

Kadrina / Kool / Lõpetajad
Kadrina kooli lõpetajad 1909-1952

Kadrina alevik · Tuntud inimesi Kadrinast · Kadrina kirikuõpetajad · Kadrina kool · Ajalehes Kodukant ilmunud tagasivaateid Kadrinale Ajakirjanduses ilmunud artiklid Kadrinast

KADRINA KOOL

Kadrina koolis 1902-1970 töötanud pedagoogid
Kadrina kooli lõpetajad 1909-1952

KADRINA KOOLI LÕPETAJAD 1909-1952

1909 (esimene lend)
Jaan Lemnits, Gustav Kippar, Jaan Wiise, Johannes Kütt, Heinrich Kiiwer, Johannes Strandmann, Aliide Pohla, Johanna Kroon, Tereese Abner. (1909/10 õppeaastal oli osa neist täiendavalt kooli juures õppimas ja andis Rakvere linnakooli juures selle kooli lõpueksami ära.)

1921/22
Alma Aalberg, Richard Loik, Alfred Krass, Johannes Strick, Ernst Hansen, Hilda Vaab, Agnes Veborn, Salme Tamm, Bernhard Piilberg, Jaan Kressa.

1922/23
Meta Elhi, Artur Reinpere, Liisa Raadu, Eliise Talfeldt, Lowiise Sikk, Selma Rumberg, Selma Passau, Hugo Tätte, Ernst Schwarzberg, Aliis Gildemann, Hugo Rätsepp, Heinrish Treiberg, Jaan Suuk, Alma Luukmann, Meta Hallikmann, August Dööring, Woldemar Allikberg.

1923/24
Liidia Bachmann, Heleene Balder, Helmi Busch, August Eschbaum, Heinrich Krüger, Ewald Kuiw, Helmi Laks, Woldemar Lampe, Aleksander Nante, Linda Sutter, Elfriide Saaga, Aliide Stern, Bernhard Tinuri, Juuli Traks, Reinhold Lillestern, Herbert Freimut.

1924/25
Magda Aren, Friida Masing, Johannes Biin, Hilda Brinkmann, Hedwig Einpaul, Elga Johanson, Bernhard Kruusmann, Charlotte Laube, Aliine Lampe, Johannes Lillemägi, Heinrich Leesmann, Hilda Luukmann, Meta Müntser, Johannes Miilberg, Juuli Rääbus, Alfred Sakk, Leida Talsen, Helmi Zeich, Leida Elhi, Johannes Hanschmidt, Boris Oru.

1925/26
IV klass: Wassily Makrjakov, Selma Pappel, Melaine Rumberg, Helmi Saare, Martin Siro, Ernst Suuk, Leida Trillo, Leida Trafiim, Lehte Talfeldt, Meeri Weelmann, Leida Lampe, Johannes Krampe, Meeri Kaalep, Walter Lampe, Leida Koort, Feodosia Kowaltschuk, Bernhard Harf, Aino Hopfeldt, Aliide Hink, Weera Aume, Herbert Faulbaum, Elmar Aabner, Ewald Alemann, Salme Freimut.

VI klass: Hugo Kreek, Johannes Müülberg, Woldemar Allikmann, Aino Weiderpass, Magda Bachmann, Miralda Heide, Salme Koort, Woldemar Koort, Jaan Kuulberg, August Kuusik, Ferdinand Leesmann, Karl Oru, Linda Neuhaus, August Mäe, Anette Oolu, Harri Ostmein, Rudolf Piiskoppel, Aino Reinson, Hilda Thalfeldt, Leida Treial, Helmi Maiberg.

1926/27
IV klass: Robert Rosenberg, Ernst Buntsel, Ferdinand Buntsel, August Wiese, Georg Lillimägi, Hilja Lammer, Loode Lahi, Rudolf Kütt, Edmund Kärdi, Irene Wiese, Aliide Krell, Harri Korkmann, Aliide Klopp, Jakob Ivask, Aino Ivask, Eduard Berger, Miralda Bockfeldt, Elmar Eik, Olga Geberg, Otto Geberg, Amalie Hallikmann, Elmar Hinland.

VI klass: Magda Heide, Johannes Kütt, Karl Print, Anette Erikson, Leida Older, Arnold Noor, Heinrich Masing, Walentina Kärdi, Meeta Kressa, Woldemar Kirs, Aleksander Kirs, Helene Eschbaum, Arnold Stein, Linda Stein, Arnold Seeger.

1927/28
Weera Peetri t Aume, Wassiili Hari p Makrjakov, Meeri Johannese t Faelmann, Aino Karla t Hopfeldt, Meeta Augusti t Böckler, Linda Jüri t Korka, Leida Mihkli t Koort, Ella Johannese t Kukk, Johannes Juhani p Kõlwald, Ewald Ruudi p Mäe, Johannes Mihkli p Pappe, Helmi Abrami t Saare, Paul Augusti p Sauks, Ernst Jakobi p Suuk, Leida Aleksandri t Trillo, Aleksander Jakobi p Tipp, Walter Gustavi p Weborn, Bernhard Juhani p Weidenbaum, Johannes Augusti p Treial, Johannes Waabu p Treial, Ella Einardi t Kutti, August Johannese p Trafiim, Salme Heinrichi t Undeldorf, Selma Juhani t Traks, Karl Joosepi p Raik, Helmi Jaani t Rinde, Ewald Jüri p Traks, Woldemar Jaani p Balder, Johannes Kustavi p Karjus, Leida Johannese t Trafiim, Aliide Johannese t Hink, Marta Reinu t Eschbaum, Selma Tõnise t Pappe, Ella Pauline t Döring, Lehte Johannese t Thalfeldt, Feodossia Petri t Kowaltschuk, Alfred Jakobi p Musting.

1928/29
Ewald Nikolai Tidriku p Allemann, Einard Johan Einardi p Berger, Miralda Marie Mihkli t Bockfeldt, Olga Margaretha Kaarli t Geberg, Amalie Therese Johannese t Hallikmann, Elmar Mihkli p Hinland, Aino Gustavi t Ivask, Jakob Gustavi p Ivask, Erika Benita Arnoldi t Johannson, Salme Aleksandri t Juhanson, Harri Leonid Roberti p Korkmann, Rudolf Julius Gustavi p Kütt, Hilja Eduardi t Lammer, Leida Jakobi t Lampe, Paul Jüri p Lessokene, Georg Ado p Lillimägi, August Mihkli p Loose, Alma Emilie Juhani t Nante, Walter Ferdinand Kaarli p Neuhaus, Harald Ottomar Joosepi p Noor, Leida Miralda Aleksandri t Nukk, Oskar Hansu p Ollin, Hilda Jakobi t Print, Elmar Juhani p Purje, Artur Valentin Jakobi p Riisberg, Robert Aleksandri p Rosenberg, Jaan Jaani p Stern, Woldemar ?, Erich Jaan Aleksandri p Undeldorf, Irene Mihlki t Wiese, Helmar Jaan-Eduardi p Wiikmann, Helmi Regina Aleksandri t Õiglane.

1929/30
Marta Rosalie Aleksandri t Kunart, Aino Helene Augusti t Böckler, Alide Lisette Juhani t Ude, Helmut Johannese p Einpaul, Helene Waabo t Neugard, Leida Benita Joosepi t Kübarsepp, Emmi Johanna Augusti t Sauks, Marta Johannese t Hallikmann, Martin Jaani p Kuhlberg, Helmuth Mihkli p Pappe, Ewald Jüri p Rink, Arnold Joosepi p Strick, Edgar Hansu p Wachmann, Albrecht (Alfred) Gustavi p Bürger, Albert Martin Kustase p Nup, Karl Otto p Olu, Alfred Karla p Rado, Arnold Rudolfi p Wachmann, Jakob Ewald Johannese p Weide, Woldemar Karla p Mäe, Lydia Alise Mihkli t Karufeldt, Edmund Joosepi p Kuiw, Ella Elfriede Jakobi t Schönfeldt, Leida Rosalie Jaani t Rebane.

1930/31
Karl Karli p Loopmann, Agnes Aleksandri t Rosenberg, Agnes Karli t Martens, Ilmar Tõnise p Pappe, Johannes Johani p Fählmann, Adolf Jakobi p Werder, Olga Johannese t Thalfeldt, Aino Jaani t Neidorf, Meeri Juhani t Letner, Magda Gustavi t Kukk, Meeta Hansu t Heide, Aleksei Hermani p Männik, Hilda Ado t Lillimägi, Hilja Hoppfeldt, Helmi Emili t Brokop, Felice Johannese t Raudkell, Karla Rudolfi p Malwa, Elmar Aleksandri p Harf, August Mihkli p Wiese.

1931/32
Elwi Abner, Erwin Adamson, Arnold Bruer, Meeri Kitwer, Helene Kubjas, Hermine Mäe, Hilda Mäe, Marta Olu, Oskar Schönfeldt, Meeri Saarens, Endel Tamm, Ellen Wiese, Eduard Wiikmann.

1932/33
Endel Balder, Kuno Fäelmann, Jakob Harf, Lootus Karlson, Linda Kask, Adele Kempmann, Heinrich Kunart, Helmi Leinfeldt, Linda Lubi, Erich Miilberg, Ella Mäe, Wiktor Pappel, Aino Saarens, Melaine Siispool, Karl Sild, Eduard Tiks, Arwed Tipp, Edgar Tonka, Alfred Heide.

1933/34
Õie Berendsen, Ella Aal, Eino Balder, Floriida Bruer, Meeta Toompä, Helga Heide, Reinhold Ivask, Endel Loopmann, Erich Martens, Helga Miilberg (Ustallo), Erich Noll, Kalju Noll, Ande Saar, Mihkel Saks, Salme Saneberg, Uuno Tamm, Ella Tepper, Richard Treigut, Harald Fäelmann, Ellen Weiderpass.

1934/35
Hulda Berendsen, Edgar Heide, Aniita Hink, Ireene Kirsi, Erich Leesmann, Hermiine Nuiamägi, Elga Poom, Armilde Remlik, Miralda Remlik, Ellen Saarens, Lembit Saarens, Vanda Saarens, Selma Undeldorf, Valve Viikmann, Johannes Viks, Endel Faelmann, Meeri Faelmann, Leida Kask.

1935/36
Asta Berendsen, Aino Fäelmann, Elmar Hallikmann, Gerda Hallikmann, Valve Jaanson, Martin Kitver, Laine Kroon, Valentine Kullerkupp, Ludmilla Kusmin, Edmund Kübar, Valter Kübar, Edvard Lillimägi, Roman Loopmann, Valter Lubi, Õilme Luhaveer, Elmar Maiberg, Salme Mölder, Valdeku Pohla, Vallot Rannik, Hilja Reinold, Juta Rettal, Ellen Rumberg, Albert Saks, Herbert Sommer, Juta Tamm, Helmuth Tonka, Otto Tonka, Arkaadi Viskmann.

1936/37
Leonhard Aruvainu, Helmi Esimets, Eevi Fäelmann, Õilme Jahimaa, Selma Järve, Helmut Kasberg, Helmut Kiipus, Aino Kuusik, Edgar Leinsalu, Heino Lepp, Edmund Letner, Vineta Makrjakov, Ehfi Mäe, Laine Nõmme, Paul Saaren, Herbert Sild, Kalju Taimre, Armilde Tepper, Elvi Tipp, Õie Tonka, Valve Veiderpass, Arnold Viikmann.

1937/38
Johannes Aasamets, Helmi Anisalu, Uno Kaja, Ellen Kaljas, Harald Koitla, Liidia Kullas, Bihalde Kalioja, Edmund Leesnurm, Helja Leinsalu, Ellen Lemnits, Unitsa Merimaa, Endel Mond, Selma Muldjärv, Rudolf Pernakoff, Paul Piiskoppel, Leopold Plutus, Endla Priedenthal, Raimond Põllu, Alfred Rebane, Helmi Tonka, Laine Toompea, Adolf Turban, Ilmar Undla, Elmar Valler, Lembit Vealaks, Endla Veelma, Laine Viese, Otto Karejärv.

1938/39
Paavel Jerdakov, Zinaida Jerdakov, Valter Kirsi, Merlanda Koitla, Ivan Kovaltšuk, Laine Leesnurm, Helga Leidnurm, Silvia Lemnits, Stella Lepiksaar, Karl Mäe, Erich Peial, Hermi Põllu, Elfriede Richter, Eve Rimmeld, Miralda Sillari, Friedrich Sööt, Meeta Tamm, Endel Tonka, Kaljo Veelma, Kaljo Viese, Aleksander Hübner, August Kask.

1939/40
Uno Eero, Heino Fäelmann, Lembit Jaakma, Lembit Jõe, Ilse Kaasik, Hermann Kaseniit, Valve Keskküla, Uno Kivimets, Laine Koitla, Aimar Leinsalu, Juta Makrjakov, Renate Merimaa, Helga Mond, Vaike Muldjärv, Helmut Nukk, Endel Nurme, Linda Orgmets, Asta Paalo, Helmi Plinkner, Õilme Rahuorg, Vaike Reimets, Evi Ristimets, Kalju Saukas, Meeta Tamm, Heino Tepper, Maimu Tonka, Endel Tuulberg, Selma Veelmaa, Vaabo Veelmaa, Evi Vilimäe, Endel Välimaa, Heino Lillestern, Harri Nukk, Erich Kübar, Alfons Elle.

1940/41
IV klass: Endel Eensalu, Ruth Ilves, Elfi-Eerika Kiisküla, Vaike Kruustalu, Aino Kukk, Ülo Kullerkupp, Evi-Aliide Kuulmann, Jutta Leinsalu, Aksel-Joosep Maasalu, Raimond Marks, Kalju-Eduard Muldjärv, Kalev Nukka-Nukk, Aleksander Plinkner, Paul Rohtlaan, Heino Ross, Helgi Saaga, Vilma Savest, Lembit-Edgar Seger, Helmi Sulev, Lembit Tamm, Elsa Undla ja Vilma Veiderpass.

VI klass: Endel Elhi, Herbert-Otting Hunt, Väino Kruusement, Lydia Kruustalu, Silvia-Alice Kubjas, Laine Koitla, Leo Kuhlberg, Evald Kullerkupp, Erich Kübarsepp, Heino Mölder, Almide Paumets, Õie Pohla, Laine Pärk, Hilja-Miralda Uustalu, Vilma-Aleksandra Vaikla, Harald Vainu, Hugo Vasemägi, Mihkel Viese ja Vilmar Väin.

1941/42
Elna Aasamets, Otto Altmäe, Laine Esimets, Helju Haljak, Harry Ilja, Vambola Jaakmaa, Allan Kaufmann, Silvia Kiidelmann, Õilme Kiisküla, Valve Koitla, Arvo Kruusement, Endel leidnurm, Väino Maiberg, Lembit Nukk, Lehte Oja, Erich Orgmets, Helme Rahuorg, Valte Rahuorg, Ado Raik, Evald Reimets, Arnold Richter, Karin Püks, Roland Põllu, Heino Sadrak, Erich Talvistu, Ahto Tammsaar, Eve Teki, Hilja Uustalu, Vilma Vaikla, Hilda Vilba ja Endel Vilu.

1942/43
Lembit Baumann, Aldjas-Ants Heinpalu, Ruth Ilves, Elfi-Erika Kiisküla, Aino Kukk, Jutta Leinsalu, Enno Luide, Aksel Maasalu, Raimund-Osvald Marks, Kalev Nukka, Kalju Peets, Aurelie-Elisabeth Pernakoff, Paul Rohtlaan, Vilma Savest, Lembit-Edgar Seger, Helmi Sulev, Erish Talvistu (kordas) ja Lembit Tamm. Neist läksid edasi õppima: gümnaasiumi 13, kaubanduskooli 3 ja tööstuskooli 1. Lõpetanuist jäi koju 1. Järeleksamiga lõpetasid sügisel: Helga Kasearu, Elfi Laanemets, Vilma Vaarmets ja Endel Nukka-Nukk, kes kõik siirdusid edasi õppima Kadrina Põllundusõpilaste kooli.

1943/44
Valve Abner, Valve Altmäe, Helgi Anni, Virve Anni, Lembit Anni, Helbe Bohm, Lembit Hallikmann, Endel Hundt, Vaike Kalind, Laine Korjus, Vaike Kruustalu, Ülo Kullerkupp, Evi Kuulmann, Enno Leinsalu, Asta Leppik, Ants Lind, Elve Luide, Ülo Mark, Heldia Meiner, Vaike Merimaa, Kalju Muldjärv, Hillar Männamäe, Vaike Niitra, Erna Piiskoppel, Ado Pilt, Ülo Randma, Jutta Retsold, Laine Saukas, Endel Strauss, Vilma Suurkaev, Helja Taling, Kalju Treier, Elsa Undla, Virve Urbas, Bernhard Vall, Vilma Veiderpass, Heino Priedenthal ja Enno Penno.

1944/45
VII klass: Valve Altmäe, Helgi Anni, Virve Anni, Heljo Eesmaa, Vaike Kalind, Hilja Kasepalu, Laine Korjus, Vaike Kruustalu, Evi Kuulmann, Maimu Liisveld, Õilme Pahka, Erna Piiskoppel, Helgi Plaat, Ellen Plaat, Juta Rezold, Asta Saisla, Laine Saukas, Vilma Suurkaev, Helgi Traks, Virve Urbas, Juta Valdmann, Else Vunderlich, Andy Ainola, Lembit Anni, Endel Hundt, Ülo Kullerkupp, Kaljo Kungla, Ants Lind, Endel Nupp, Heino Priedenthal, Kalju Treier, Bernhard Vall, Kalju Lille, Kalev Nukk, Ilmar Krupp, Arri Tomingas ja Aleksander Plinkner, neist 3 viimast sügiseste eksamitega. Lõpetajatest ei siirdunud 1945.a. edasi õppima 3 õpilast, teised jatkasid õppimist keskkooles, seminaris, tehnikumides ja ametikooles.

1945/46
VII klass: Kalju Eesmaa, Koido Kadopa, Udo Kalamann, Ülo Mark, Kaldi Mäetagas, Uudo Noodla, Ants Raik (kiituskirjaga), Valmond Reinholm, Aleksander Reinsaar, Heldor Rikkandi, Paul Uusküla, Eedu Pook, Kalju Treier (kordas), Asta Ilves, Meida Jalast, Vaike Jõesalu, Linda Lemnits, Ruti Leinsalu, Agnes Marks, Asta Nukk-Nukka, Helja Piht, Ellen Pluutus, Klaudia Pohla, Elsa Talpas, Leida Tipp, Laine Turban, Maimo Udu, Asta Undeldorf, Agnes Veersalu, Vilma Veiderpass, Evi Vilimäe, Vaike Niitra, Vilma Nautras, Elli Hirsch, Helja Taling ja Ülo Randma. Neist V.Nautras ja E.Hirsch järelkatsetega ja H.Taling ning Ü.Randma sügisel, kuna nad kevadistelt eksamitelt puudusid haiguse tõttu. Kooli lõpetajate enamus siirdus edasi õppima Rakvere koolidesse.

1946/47
Linda Aasamets, Lilian Lipping, Eha Lomp (kiituskirjaga), Tamaara Rohtlaan, Liia Torm, Õie Tõeväli, Vaike Vaimets, Leida Valk, Mai Vann, Milvi Vagur, Aino Viese, Harda Vildek, Silvia Vilu, Aino Väinas, Magda Vunderlich, Vello Aasa, Udo Aasamets, Väino Abner, Heljut Vaher, Tuuve Vahtra, Endel Allikas, Avo Espenberg (kiituskirjaga), Hans Johannes (kiituskirjaga), Lembit Kalvik, Ants Kurve, Endel Kübarsepp, Artur Lepiksaar, Leo Liisfeldt, Lembit Lind, Jüri Malts, Väino Priedenthal, Otto Püks, Gunnar Rohtla, Hugo Rüütmann, Rein Sallaste (kiituskirjaga), Paul Schneider, Aksel Schönberg, Uno Topman, Ilmar Tandre, Otto Sork ja Vilma Abner, neist viimane sügiseste eksamitega.

1947/48
Hans Kiidelmannnn, Benita Kirsi, Asta Lampe, Elsi Lepiksaar, Alma Maasik, Linda Murumaa, Egil Mäeots, Laine Neidra, Tamaara Niilender, Salme Olev, Maudlin Piirand, Helvi Piiskoppel, Mall Randma, Õie Rimmeld, Silvi Rüütmann, Henno Talve, Ants Teki, Milvi Tipp, Asta toomeste, Pilvi Urbas, Lea Vann, Hilja-Alvine Veenma, Evi Vilu, Heike Vilu, Evi Sunne, Vello Aasa, Peedu Haiba, Roland Holm, Ülo Hunt, Martin Kind, Lennard Komp, Sulev Kubi, Harry Kübarsepp, Endel Külvar, Allon Leinsalu, Väino Liiv, Robert Nagel, Endel Niinepuu, Heini Peets, Aksel Saukas, Ants Siispol, Otto Sork, Elmar Tamm, Viktor Tivas, Paul Toome, Enn Tulp, Heinar uusküla, Jaan Veli Heinar Vent, Akner Rütli (kiituskirjaga). Sügisel lõpetasid: Otto Hallikmann, Helvi Männamäe ja Helvi Undla.

1948/49
Leida Aaman, Tiiu Astok, Aime Aardeoja, Mai Goetz, Õie Haljak, Hilma Kalind, Liidia Kolts, Linda Kübarsepp, Hilja Noll, Linda Nukk, Tamaara Piiskoppel, Lidia Rohtlaan, Vaike Saaga (kiitusga), Erna Sassi, Liidia Sinivee, Sirje Spirka, Ruti Talpas, Linda Umbaed, Hille Vardja, Miina Velmaa, Inge Veli, Villu Astok (kiitusega), Aksel Eesmaa, Felix Kaasik, Aksel Lepik, Roland Piiskoppel, Lembit Priisalu, Kalju Siispool, Leo Tivas, Aksel Tonka, Raimut Uustalu Villu Veere, Lembit Põrk ja Jakob Joost ning sügiseste järeleksamitega Kalju Koppel ja Heino Undla.

1949/50
Milvi Altmäe, Salme Augjärv, Hilma Elmi, Emmi Juonolainen, Hille Kiisküla, Agnes Kokk, Evi Liivak, Evi Lipping, Lydia Miller, Helle Nigul, Laine niinepuu, Helgi Nõlvak, Liia Palang, Heljo Tipp, Lembit Jaago, Mati Kalind, Enn Kanter (kiituskirjaga), Vildemar Kirotbek, Raul Kokuta, Uudo Kuusemäe, Väino Kuusik (kiituskirjaga), Ülo Ojatalu (kiituskirjaga), Endel Paales, Leo Reimets, Arvi Ruutvere, Kalju Siispool, Sulev Suurkaev, Arvo Taal, Aadu Tonka, Jaan Tänavots (kiituskirjaga), Heino Tänavots ja Helmut Vaarmets.

1950/51
Ilse Annus, Eldur Eller, Erika Kirotbek, Eili Kuvastu, Õie Kübar, Ilme Lagenurm, Silja Masing, Laas Masing, Saima Miljaste, Niina Nurminen, Kaljo Pappe, Luule Peetvere, Maire Peetvere, Jüri Retsold, Malle Sallaste (kiitusega), Paul Siispool, Madis Sulev (kiitusega), Epp Talpas, Milvi Valvik (kiitusega), Laine Vahtra, Ilme Harmants, Helgi Ilmsalu, Vilma laar, Enn Lomp, Vladimir Makrjakov, Enn Ojatalu, Evi Pilt, Peeter Plutus, Rein Pritson, Helgi Saarmets, Vaike Saarmets, Kaarel Sakk, Maia Sakk (kiitusega), Leo Sinilaid, Elgi Talv, Kaarel Tartu, Enno Uibo, Salme Augjärv (kordas), Helmi Vakulenko ja Lia Vann. Sügisel õiendasid järeleksamid ja lõpetasid VII kl. Kursuse veel Milvi Rebane ja Olev Tänavots.

1951/52
Elmi Hunt, Vilve Jaanson, Maimu Kala, Juhan Kapper, Kuldar Kildmaa, Ants Kivirand, Maie Kivirand, Urve Kukk, Urve Kübarsepp, Ilme Lagenurm, Erich Maamets, Eevi Murumaa, Lehi Niit, Elisabet Musika, Enn Randma, Kulla Rukki, Maie Sepik, Mae Taal, Linda Tonka, Aime Tulp, Evi Valvik, Linda Viirsalu, Salma Vilberg, Silvi Liinurm, Lehti Augjärv, Innar Gostsõllo, Ilme Harmants, Vilma Jaago, Lembit Kalda, Silvi Kalda, Erika Kirotbek, Viiu Kivimets, Aadu Nukk, Vello Nukk, Arvi Remmelgas, Maia Rõšakova, Regina Sassi, Maret Toompea, Olev Tänavots, Liia Undla, Vaabo Vahtra, Malle Veenmaa, Jaanus Veere, Jaan Viese, Klara Kotter, Urve Uusküla, Vilma Leetjärv, Reet Paeväli, Evi Kaljas.

Allikas: kooli kroonika

lehe algusse

SISUKORD
· SELTSIST
· SÜMBOOLIKA
· LIIKMED
· JUHATUS
· PÕHIKIRI
· ARENGUKAVA
· TEGEVUSEST
· LOODUSTUBA
· TOIMETISED
· KROONIKA
· KUULUTUSED
· KADRINA
· NEERUTI
· KÜLAD
· ENN LOIK
· EDUARD LEPPIK
· PILDIGALERII
· ARHIIV
· SISUJUHT
VIITED
Serverit teenindab EENet

Neeruti Selts MTÜ · Pargi tänav 3 · Kadrina 45201 · Lääne-Virumaa
e-post: neerutiselts@hot.ee · telefon: 55525314